مراسم جشن پایان سال گروه رشد ( کارگاه انیاگرام ۱ و ۲ )  با حضور جمعی از اعضا و فعالان این گروه در روز جمعه در محل موسسه آموزش عالی هادی با هدف تحکیم و انسجام  گروهی برگزار گردید.

در این مراسم تلاش کردیم هدیه ای ارزشمند که همانا آگاه کردن یکدیگر از راه های رهایی از رنج هایمان است بهم پیشکش کنیم.  این مراسم برای دومین سال  با سرپرستی مدرس صاحب نظر انیاگرام در ایران خانم مونا فدایی اجرا گردید. پس از سخنرانی مقدماتی ایشان  و اجرای اسلایدهای تهیه شده از یک سال فعالیت کارگاه­های انیاگرام ، چهار تن از اعضای منتخب گروه­ رشد  طی سخنانی به تشریح مثلث ” باور – خشم – ترس ” و مفهوم محوری آن ” نیاز ” پرداختند. پس از آن دو تن از دیگر اعضا  طی بیاناتی موجز به دو موضوع ” طبیعت بهترین  استاد  زندگی و ریسک پذیری”  پرداختند . مراسم سالانه با اجرای مسابقه جمله­نویسی به کار خود ادامه داد و به پرمحتواترین جملاتی که اعضا، پیرامون انیاگرام نگاشته بودند جوائزی اختصاص یافت.

در پایان مراسم سالانه ، خبر تأسیس گروه جدید با نام “راز رویش” و راه های ارتباط با آن ( وب سایت ، کانال تلگرام ، پیج اینستاگرام ) توسط خانم مونا فدایی اعلام گردید و به مناسبت اولین تولد آن جشن باشکوهی برگزار گردید. در این جشن خانم فدایی به عنوان پایه­گذار وب سایت ” راز رویش ” اظهار امیدواری کرد که در آینده­ای نزدیک “راز رویش” به کوشش اعضای تلاشگر کارگاه­های انیاگرام و همچنین سایر متخصصین روانشناسی ، فراتر از فضای مجازی تبدیل به یک نهادی شاخص و ارزشمند گردد که جایگاه انیاگرام را در کشور ایران تعالی بخشد.

بخش خبری راز رویش